Yhteystiedot

Kauppakeskuspäällikkö
Sanna Kouvalainen 
sanna.kouvalainen@realidea.fi
Puh. +358 50 312 0133 

Kiinteistöpäällikkö
Tom Bergholm
tom.bergholm@sustera.com
Puh. 050 401 0595 (pvm/mpm)

Markkinointikoordinaattori
Heini Korpela
heini.korpela@realidea.fi

Kauppakeskuskoordinaattori
Nea Koivunen
nea.koivunen@realidea.fi

Muut yhteystiedot

Promootiopaikkojen vuokraus

Dixissä on yksi promootiopaikka 3. kerroksessa, asemalaiturialueen sisäänkäynnin yhteydessä. Tutustu Dixin promootio-ohjeisiin tästä. Lisätietoja Dixin promootiopaikasta:
Promootiot@Clearchannel.fi
Puh. +358 207 312 058

Liiketilojen vuokraus

Toimitilatiedustelut ja liiketilojen vuokraus:
Taika Salo
Taika.Salo@Realidea.fi
Puh. 044 732 8450 

Turvavalvomo ja löytötavarat

Securitas
Dixivart@Securitas.fi
Puh. 040 647 1633 (pvm/mpm)