Yhteystiedot

Kauppakeskuspäällikkö
Miia Aro
Miia.Aro@Newsec.fi
Puh. +358 45 694 9914

Kiinteistöpäällikkö
Tom Bergholm
Tom.Bergholm@Gasti.fi
Puh. 050 401 0595 (pvm/mpm)

Markkinointikoordinaattori
Anumari Miettinen
Anumari.Miettinen@Newsec.fi
Puh. +358 50 307 4811

Kauppakeskusassistentti
Julia Kukkonen
Julia.Kukkonen@Newsec.fi
Puh. +358 50 443 2588

Muut yhteystiedot

Promootiopaikkojen vuokraus

Dixissä on yksi promootiopaikka 3. kerroksessa, asemalaiturialueen sisäänkäynnin yhteydessä. Tutustu Dixin promootio-ohjeisiin tästä. Lisätietoja Dixin promootiopaikasta:
Promootiot@Clearchannel.fi
Puh. +358 207 312 058

Liiketilojen vuokraus

Toimitilatiedustelut ja liiketilojen vuokraus eQ Toimitilat -verkkopalvelussa.
eQvuokraus@Newsec.fi

Turvavalvomo ja löytötavarat

Securitas
Dixivart@Securitas.fi
Puh. 040 647 1633 (pvm/mpm)